Video

Tanıtım Videosu

DPS'yi çalışır halde izleyin.

Buy

Satın Alın

Temsilcilerimiz size ulaşsın.

Yardım

Yardım - Destek

7/24 Teknik destek alabilirsiniz.

SİSTEMİN FAYDALARI

DPS
Kurum, işletme, ev, okul, belediye vb bilgisayarların bulunduğu tüm ortamlarda kullanılabilir. Kullanıcıların bigisayarlarında bulunan tüm ofis belgeleri, resimler, müzikler, filmler, tezler, çalışmalar, şablonlar e- postalar fakslar vb. her türlü elektronik belgelerin saklanmasını, versiyonlanmasını, yedeklenmesini ve korunmasını sağlayan bir sistemdir.

YARDIM
Online olarak tüm sistemin desteğini anında alabilirsiniz. Kurulum ve işletim desteği için her zaman hizmetinizdeyiz.

STANDART
Tüm kullanıcıların bilgi ve belgeleri standart yapıda saklanarak kurum ve işletmede tertip düzen oluşturma.

PAYLAŞIM
Kullanıcılar arasında her türlü bilgi ve belgenin rahatlıkla paylaşımının yapılabilmesi.

YETKİ
Kullanıcılar kendi yetkileri dahilinde sistemi kullanarak bilgi ve belge güvenliği tam olarak sağlanabilmektedir.

DIŞ SALDIRILAR
DPS iç network kullanım modunda dışarıdan gelebilecek her türlü saldırılara karşı tüm bilgi ve belgeleri korur ve dışarıdan gelebilecek yetkisiz tüm erişimleri engeller. Kurum dışından yapılacak tüm bilgi hırsızlıklarının önüne geçilmesini sağlar.

İÇ SALDIRILAR & PERSONEL PERFORMANSI
Kurum içinde kötü niyetli kullanıcıların tüm kurum bilgi ve belgelerine erişerek silmesini, bozmasını, kopyalamasını engeller. Saldırı tespit sistemi ile kötü niyetli kişileri tespit ederek yetkilerini iptal eder ve devre dışı bırakır. Ayrıca kurum çalışanlarının tüm bilgi belge akışlarını kontrol ederek performans raporları üretir. Hangi kullanıcının, hangi bilgisayardan, hangi tarihte, hangi doküman üzerinde, ne tür işlem yapmış vb. tüm erişim ve denetim kotrollerini yaparak saklar raporlar.

KURULUM
Sistem kurumdaki networke bağlanarak kullanıcıların tüm bilgi ve belgelerini sayı ve dosya boyutu kısıtı olmadan versiyonlayarak merkezi bir yapıda yedeklemeye başlar. Kullanıcı bilgisayarlarına DPS kurulumu tek bir kısayolun kopyalanması kadar kolaydır.

VERİ KAYBI
Kullanıcı bilgisayarlarındaki fiziksel disk bozukluklarından dolayı artık hiçbir bilgi ve belge kaybolmayacak. Çünkü kullanıcıların her türlü bilgi ve belgesi merkezi olarak online modda DPS te saklanacaktır. Kullanıcıların bilgisayarlarına virüs bulaştığında tüm veriler merkezi DPS veri tabanında tutulduğundan istenirse bilgisayar rahatlıkla formatlanacak ve virüs kolaylıkla yok edilebilecektir. Tüm kullanıcı bilgi ve belgeri istendiği anda DPS den tekrar alınabilecektir.